فروش سایت
خانه / عرق نعناع / قیمت یک لیتر عرق نعناع ارگانیک و خالص

قیمت یک لیتر عرق نعناع ارگانیک و خالص

شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش معتبر از قیمت یک لیتر عرق نعناع ارگانیک و خالص اطلاع یابید. قیمت این محصول با توجه به نوع برند، نوع خرید ( عمده یا جزیی)، محل خرید، متفاوت است. هر چه محصول مرغوب تر باشد قیمت بیشتری هم دارد بنابرین اگر شما دیدید که فروشگاهی محصولاتش قیمت بیشتری دارد این نشانه گران فروشی فروشنده نیست بلکه به خاطر کیفیت بالای محصول است.قیمت یک لیتر عرق نعناع ارگانیک و خالص

قیمت عمده یک لیتر عرق نعناع ارزان

قیمت عمده یک لیتر عرق نعناع ارزانقیمت عمده یک لیتر عرق نعناع ارزان بر اساس نوع برند و مرغوبیت فرق می کند.

فواید مهم عرق نعناع :

مفید برای دستگاه گوارش: این محصول ضد نفخ است بنابرین می تواند باعث کاهش درد معده، دل دردها، دل پیچه، رفع سوءهاضمه و…شود. این عصاره برای هضم غذا بسیار مفید است به خاطر همین افرادی که مشکل گوارشی دارند می توانند از این محصول استفاده کنند. دم کرده این محصول برای تقویت معده و روده مناسب است.

دهان شویه خوشبو کننده: برای خوشبو کردن باید عرق نعناع را به عنوان دهان شویه استفاده کرد چون اگر این محصول به صورت خوراکی میل شود تاثیری در خوشبو کردن دهان ندارد. این عصاره چون ضد میکروب است می توانید روزی چند بار به عنوان دهان شویی از آن استفاده کنید.

خرید انواع عرق نعناع باکیفیت

خرید انواع عرق نعناع باکیفیتبرای خرید انواع عرق نعناع با کیفیت باید به مراکز پخش این محصول مراجعه کنیم در این مکان ها علاوه بر مرغوبت کالا، قیمت ها خیلی مناسب است.

اگر در هنگام تولید این محصول، نعناع نسبت به آب بیشتر باشد باعث می شود اسانس بیشتری وارد آب شود که به آن عرق نعناع دو آتیشه می گویند در واقع این محصول دارای عرق اشباع شده و عطر بیشتری است. به عنوان نمونه تعداد برگ نعناعی که برای تهیه عرق نعناع دو آتیشه استفاده می شود بیشتر از عرق نعناع معمولی است. در نتیجه چون مقدار گیاه بیشتر از آب بوده خاصیت عرق بدست آمده هم بسیار بالاتر از عرق معمولی است.

عرق نعناعی که در کارخانه تولید می شود چون پاستوریزه است هیچ گونه آلودگی در آن وجود ندارد. عرق از فرایند تقطیر بدست می آید و مایعی که تقطیر می شود استریل شده و عاری از آلودگی است اما عرقی که به صورت سنتی تهیه شده ممکن است آلودگی توسط فرد یا ظرف های کثیف وارد محصول شود.

به خاطر همین ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم که عرق هایی به روش سنتی درست شده اند بدون آلودگی هستند اما کارخانه ها دارای پروانه بهداشتی هستند و توسط بهداشت همیشه مورد نظارت و بازرسی قرار می گیرد.

مرکز فروش بهترین انواع عرق نعناع

مرکز فروش بهترین انواع عرق نعناعمرکز فروش بهترین انواع عرق نعناع که در برخی از شهر های ایران وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به آن نمونه های مختلف محصول را با بهترین قیمت خرید کنید.

معمولا روی عرقیجات سنتی تاریخ تولید و انقضا درج نشده این نوع محصولات را باید بعد از تولید به مدت ۶ تا ۱۲ ماه استفاده کرد.

عرق نعناع باکیفیت باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • از بهترین گیاه نعناع تولید شده باشد.
  • مقدار نعناع استفاده شده در آن بیشتر از آب باشد.
  • به صورت کاملا بهداشتی تهیه شده باشد.
  • دارای بسته بندی های متنوع باشد.

پخش عرق نعناع به صورت عمده

پخش عرق نعناع به صورت عمدهپخش عرق نعناع به صورت عمده توسط گروه های مختلفی انجام می شود. اولین این گروه ها تولید کنندگان هستند که خود به صورت مستقیم و یا با کمک با نمایندگی ها، یا مراکز فروش محصول را به صورت عمده و با قیمت تولیدی به تمام بازارها ارسال می کنند. دومین این گروه ها شرکت های بازرگانی و سایر عمده فروشان هستند.

فروش انواع عرق نعناع در عطاری ها یا خشکبار فروشی های انجام می شود شما با مراجعه به این دو مکان که در سطح تمام شهرها وجود دارد می توانید محصول را خریداری کنید. علاوه بر این اگر قصد خرید عمده محصول را دارید می توانید به مرکز پخش عرق نعناع مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت فروش انواع عرق نعناع خالص

نعناع گیاهی علفی با ریشه هوایی و ساقه های مستقیم و چهارگوش می باشد. این گیاه دارای خواص فراوانی است که یکی از شکل های مصرف نعناع استفاده از آن به صورت عرق می با

پاسخی بگذارید