فروش سایت
خانه / عرق بوقناق / فروش عرق بوقناق | قیمت تمام شده ۱ لیتر آن چقدر است ؟

فروش عرق بوقناق | قیمت تمام شده ۱ لیتر آن چقدر است ؟

 

بوقناق گیاهی خاردار است. این گیاه در زبان فارسی
به آن باباخازن می گویند. خواص بوقناق باعث شده تا در طب سنتی از آن یادآوری شود و
توصیه گشته تا آن را به شیوه های مختلف مصرف نماییم

این گیاه از دیدگاه طبیبان طب سنتی، گرم و خشک است
در همین حال برخی دیگر می گویند که این گیاه خاصیت سمی دارد و دارای طبع سرد می
باشد
.

عرق بوقناق که عصاره گیاه بوقناق می باشد، خواص زیادی دارد و مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد. قیمت عرق بوقناق در بازار متفاوت است و شما می توانید آن را از عطاری ها و یا فروشگاه های داروهای گیاهی خریداری نمایید. 

بوقناق را تولیدی های عرقیات گیاهی تهیه می کنند و در بسته بندی های مختلفی به فروش می رسانند. شرکت های صنعتی هم انواع عرقیات بوقناق را وارد بازار کردند. این عرق با دیگر عرقیات هم مخلوط می شود و برای درمان و پیشگیری از برخی بیماری که ذکر آن خواهد رفت، کارساز می باشد. 

عرق بوقناق را می توان از اینترنت هم خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.  

 

فروش عرق بوقناق | قیمت تمام شده ۱ لیتر آن چقدر است ؟

لیست قیمت عرق بوقناق ایرانی

لیست قیمت عرق بوقناق ایرانی تولیدی های زیادی وجود دارند که کارشان تولید عرقیات گیاهی می باشد. این کارگاه های تولید عرقیات، عرق بوقناق را نیز در کنار دیگر عرق ها وارد بازار می نمایند. قیمت عرق بوقناق در بازار متفاوت است. عرق بوقناق اگر ارگانیک و اصل باشد قیمتش با عرق های عادی فرق می کند. اگر به دنبال قیمت عرق بوقنانق ۱.۵ لیتری هستید، آن را می توانید از سایت های اینترنتی هم پیدا کنید. 

برای این که عرق ارگانیک را با قیمت مناسب تهیه کنید، می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید و بهترین عرق بوقناق را تهیه و مورد مصرف قرار دهید. 

لیست قیمت عرق بوقناق را هم می توان از عطاری ها و فروشگاه های داروهای گیاهی به دست آورد. 

قیمت عرقیات صادراتی

قیمت عرقیات صادراتیعرق بوقناق شیراز، عرق بوقناق کاشان و عرق بوقناق سایر تولیدی های عرقیات گیاهی، نه تنها در بازار داخلی فروش خوبی دارد که برای صادرات نیز بسته بندی و به کشورهای مختلفی از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای آسیایه میانه و کشورهای خاورمیانه فرستاده می شود. 

قیمت عرقیات صادراتی در بازار متفاوت است. هر شرکتی بر اساس برند و کیفیت عرقیات گیاهی آن را برای صادرات قیمت گذاری می کند. در همین حال شرکت های صنعتی مختلفی هم هستند که عرقیات را به کشورهای مختلفی برای فروش می فرستند. 

بهترین عمده فروشان عرقیات

بهترین عمده فروشان عرقیات بهترین عمده فروشان عرقیات گیاهی را می توان در کاشان و شیراز پیدا کرد. البته در استان های دیگری نیز عمده فروشان عرقیات فعالیت می کنند. در همین حال شرکتهای مختلف تولید کننده عرقیات گیاهی، نمایندگی های مختلفی در سراسر ایران دارند که به نوعی عمده فروش به شمار می روند. می توانید از این نمایندگی ها هم قیمت عمده عرق بوقناق و سایر عرقیات را جویا شد. 

اگر قصد خرید عرقیات با حجم زیاد را دارید، می توانید آن را عمده خریداری کنید؛ این کار باعث می شود تا شما در هزینه صرفه جویی کرده باشید. 

فواید عرق بوقنانق برای بدن

فواید عرق بوقنانق برای بدن عرق بوقناق فواید زیادی برای بدن دارد می توان با نوشیدن آن به عنوان دمنوش و همچنین مخلوط کردنش با عرقیات دیگر، از بیماری زیادی جلوگیری و یا درمان شان کرد. در پایین به خواص عرق بوقناق می پردازیم: 

  • عرق بوقناق می تواند میزان تولید گلوبول های قرمز را افزایش دهد و همین باعث می شود تا برای بیماری کم خونی و کمبود پلاکت ها موثر باشد. 
  • باری کسانی که تنگی نفس دارند، خوردن عرق بوقناق توصیه می شود. 
  • درمان گر بیماری های تنفسی مانند آسم است. 
  • اگر دچار بیماری های ضعف عضله قلبی می باشید، از این عرق استفاده کنید. 
  • عرق بوقناق برای پیشگیری و کاهش بروز سکته های مغزی و قلبی موثر است. 
  • کسانی که از بیماری دیابت رنج می برند، خوردن این عرق توصیه می شود. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گلاب و عرقیات به صورت عمده

لیست قیمت فروش گلاب و عرقیات به صورت عمده در سایت های فروش این محصولات موجود بوده است و مصرف کنندگان در صورت مایل بودن می توانند به این مراکز مراجعه کرده و این

پاسخی بگذارید