فروش سایت
خانه / عرقیات / تولید کننده عرقیات گیاهی/ شرکت های برتر تولیدی آن

تولید کننده عرقیات گیاهی/ شرکت های برتر تولیدی آن

عرقیات گیاهی و در مجموع داروهای به دست آمده از دامن طبیعت در عصر حاضر جایگزین پر قدرت و مناسبی برای داروهای شیمیایی و خلاص شدن از دست عوارض کوتاه مدت و بلند مدت آنها هستند. از همین رو پیشرفت شرکت های تولید کننده عرقیات گیاهی در کشور، روند رو به رشدی را در پیش گرفته است و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود و رقابت بر سر کیفیت محصولات، بیشتر می شود. به عنوان مثال تا همین چندسال پیش صرفا دو سه برند مطرح کعبه، ربیع، دلخواه و … را می توانستیم با یکدیگر مقایسه کنیم در حالی که الان چنین نیست وتعداد شرکت های معتبر در سطح کیفی بالا دوچندان شده است.

تولید کننده عرقیات گیاهی/ شرکت های برتر تولیدی آن

تولید انواع عرقیات گیاهی

تولید انواع عرقیات گیاهی

امروزه به دلیل افزایش سطح خرید عرقیات طبیعی و استفاده گسترده آن در میان گروه های سنی مختلفِ کودک – نوجوان – جوان –  میانسال و سالمند در کشور، و مزیت های فراوان آن، شرکت های تولید کننده عرقیات گیاهی در زمینه تولید محصولات جدیدتر با خاصیت و کیفیت بیشتر، فعالیت میکنند.

تولید عرقیات گیاهی نه تنها مختص حال حاضر نمیباشد بلکه زمینه های به کارگیری گیاهان برای تولید عرق آنها از نسل ها قبل و در میان پیشینیان ما در زمان ایران باستان نیز به چشم میخورد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، تولید عرقیات گیاهی علاوه بر روش های سنتی با روش های صنعتی و مدرن تر هم انجام میپذیرد.

بهترین مارک عرقیات گیاهی

بهترین مارک عرقیات گیاهی

در بین برند ها و مارک های تولید کننده عرقیات گیاهی، مارک های به نامِ بدر، ربیع، سمیه، عصاره طلایی، گلچکان و ترگل که تولیدات عرقیات ارگانیک خود را تحت عنوان های متنوع عرضه میکنند، میدرخشد.

خواص انواع عرقیات گیاهی

خواص انواع عرقیات گیاهی

برند های تولید کننده عرقیات گیاهی همواره در تلاش اند تا با گسترش سطح تنوع محصولات خود علاوه بر کار آمدی عرق های تولیدیشان در حل مشکلات جسمی، پاسخگوی مشکلات و بیماری های روحی و روانی مشتریان نیز باشند.

از آنجایی که تغییر در ساختار گیاهان موجب تغییر در خواص فیزیکی و شیمیایی آنها نیز میشود، میتوان به روشنی نتیجه گرفت که گیاهان مختلف خواص متفاوت از همی دارند.

در اینجا سعی شده تا علاوه بر معرفی عرقیات مفید و رایج، به خاصیت درمانی آن ها نیز پرداخته شود.

 • عرق اسطو خودوس: نیروبخش قوی، پایین آورنده تب، درمان کننده برونشیت
 • عرق برگ چنار: تب بر، ضد عارضه تنگی نفس، مفید برای گرفتگی حنجره و گلو، مفید آرام کننده اعصاب، چاق کننده
 • عرق بومادران: تصفیه کننده خون، رفع اختلالات قاعدگی، ضد انگل، ضد رماتیسم و نقرس
 • عرق پونه: ضد سیاه سرفه و گریپ، باد شکن، خلط آور
 • چهار عرق گرم: تقویت کننده معده ، رفع ناراحتی‌های روده، مفید برای هضم غذا، خلط آور، ضدعفونی کننده ، رفع سرفه و هیستری
 • عرق زنیان: ضد نفخ، ضد انگل و قارچ، دفع سموم بدن، مقوی قوای جنسی، ضد تشنج و سکسکه، مفید برای بیماری های عصبی
 • عرق سنبل الطیب: مسکن، نیروبخش، اشتها آور، مفید برای ناراحتی های عصبی و التهاب روده و درد سینه
 • عرق شنبلیله: نیروبخش و مقوی، کاهش دهنده کلسترول و قند خون، بادشکن، بهبود سریع زخم، ضد قارچ های پوستی، ضد التهاب گلو
 • عرق کیالک: تصفیه خون، دافع سکسکه و سرگیجه
 • گل گاو زبان: مفید برای هضم غذا، نشاط آور، مسکن، ضد عفونی کننده دستگاه گوارش، مفید برای ورم کلیه، شادابی صورت
 • عرق بهار نارنج دو آتشه: مقوی قلب، آرام بخش ، ضد سر درد
 • عرق بید: تسکین درد های مفصلی، درمان تب های شدید و دردهای تناسلی ، زردی پوست، همچنین استعمال خارجی آن برطرف کننده شوره سر و لطیف کردن مو میباشد.
 • عرق بیدمشک: آرامش بخش، کاهش دردهای رماتیسمی، درمان کم خونی، کاهش قند خون، تقویت حافظه، درمان جوش صورت، درمان بی خوابی و …
 • گلاب: کاهش استرس، درمان بی خوابی، ضد التهاب گلو، ضد سردرد، رفع خستگی، روشن ساختن پوست.
 • عرق کاسنی: تصفیه خون، پاکسازی کبد، درمان یبوست، بهبود سیستم ایمنی و …
 • عرق رازیانه: درمان اختلالات هورمونی خانم ها، شادابی و طراوت، رفع افسردگی و بیماری های روحی در خانم ها و …
 • عرق نعنا: تسکین معده، حفظ سلامت دهان، تقویت حافظه، کاهش مشکلات تنفسی و …

و هزاران هزار خواص و مزایای دیگر که در انواع عرقیات گیاهی که شاید نام آنها را هم نشنیده باشید، به چشم میخورد.

لیست شرکت های تولید کننده عرقیات و گلاب پاستوریزه

لیست شرکت های تولید کننده عرقیات و گلاب پاستوریزه

همانطور که گفته شد، شرکت های بسیاری در سراسر کشور در زمینه تولید عرقیات ارگانیک با هم رقابت میکنند. در این میان یکی از تفاوت های بارزی که بین این شرکت ها به چشم میخورد، قیمت عرقیات گیاهی، از جمله گلاب و دیگر فراورده های این شرکت ها، در بازار است.

از بهترین شرکت های تولید کننده عرقیات گیاهی در کشور میتوان به شرکت درین گلاب کاشان اشاره نمود.

گروه درین گلاب کاشان در سال ۱۳۷۷ در زمینه تولید موارد زیر فعالیت خود را شروع کرده است:

 • گلاب
 • عرق پاستوریزه
 • شربت ها و نوشیدنی ها
 • اسانس ها و طعم دهنده ها
 • عصاره ها و گیاهان دارویی خشک

خرید گلاب اصل کاشان

گلاب از تقطیر گل به دست می آید و با توجه به میزان تقطیر، کیفیت گلاب ها متفاوت خواهد بود و اسم های متفاوتی نیز خواهد داشت. گلاب معمولی، گلاب ممتاز و گلاب دوآتیشه شکل ها و کیفیت های مختلف فرآوری گلاب هستند و طبیعی است که گلاب دوآتیشه کیفیت بیشتری دارد و از حجم گل بیشتری برای استحصال آن استفاده شده است.

برای خرید گلاب اصل کاشان یا می بایست به شهر کاشان سفر کنید و از نزدیک و حضوری مراکز و کارگاه های عرق گیری را مشاهده و سپس خرید نمائید. یا باید به نمایندگی ها و شرکت های معتبر پخش عرقیات و داروهای گیاهی مراجعه کرده و از آن ها گلاب اصل کاشان را خریداری نمائید. البته بعضی مارک های معتبر عرقیات مثل ربیع، کعبه، ترگل، گل آرام و … سایت نیز دارند و از طریق سایت خودشان نیز می توانید گلاب اصل کاشان را خریداری نمائید.

خواص گلاب ممتاز کاشان

گلاب گران ترین عرقیات گیاهی است زیرا از تقطیر گل رز محمدی به دست می آید. خواص آن نیز متناسب با غلظت و عیار گلاب است. بنابراین هرچه عیار گلاب بالاتر باشد قدرت اثرگذاری آن نیز بالاتر می رود.

در ادامه می خواهیم خواصی از گلاب را مطرح کنیم:

انواع ماسک های گلاب

گلاب را با خیلی از ترکیبیات مخلوط می کنند و به عنوان ماسک استفاده می کنند که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم.

معمولا برای رفع آکنه و جوش و التهابات در مواضع صورت، پزشکان متخصص سنتی سه نسخه تقریبا مشابه ارائه می کنند:

 1. ماسک لیموترش و گلاب: پزشکان سنتی برای درمان جوش و التهاب صورت گاهی توصیه می کنند که یک قاشق آب لیموی کاملا ترش و یک قاشق گلاب ممتاز را با یکدیگر مخلوط کرده و بر روی جوش صورت قرار بدهید. و بعد از یک ربع، آن را با آب سرد بشویید و این عمل را به مدت چند روز روزی دو الی سه بار تکرار کنید.
 2. ماسک زعفران و گلاب: نسخه دیگری که برخی از پزشکان برای رفع التهاب و جوش صورت ارائه می کنند ترکیب نصف فنجان گلاب ممتاز با یک قاشق چای خوری زعفران دم کرده است که می تواند به سرعت باعث بهبود التهاب موضع گردد.
 3. ماسک آلوئه ورا و گلاب: به مانند نسخه اول، یک قاشق ژل آلوئه ورا و یک قاشق گلاب ممتاز را با یکدیگر مخلوط کرده و بر روی موضع قرار می دهیم و بعد از نیم ساعت با آب سرد شست و شو می دهیم و این عمل را در طول هفته تکرار می کنیم. ان شاءالله خیلی زود باعث بهبودی خواهد شد

برای پاکسازی صورت از چربی ها و آلودگی ها نیز طبیبان دو نسخه ی عمده ارائه می کنند:

 1. ماسک گلاب و گلیسیرین: می بایست ۳۰ سی سی گلاب ممتاز را با ۵ سی سی گلیسیرین مخلوط کنیم و آن را پس از مالیدن روی موضع پوست، به خوبی ماساژ دهیم تا جذب پوست شود و پس از مدتی آن را با یک دستمال کاغذی با ملایمت تمیز کنیم. اگر این عمل را به صورت مداوم انجام بدهیم می توان امیدوار بود که نتیجه بخش باشد.
 2. ماسک گلاب و سرکه سیب: برای کسانی که پوست بدن شان چرب است توصیه می کنند که ۳۰ سی سی گلاب را با ۵ سی سی سرکه سیب مخلوط کنند و مثل نسخه اول آن را پس از قرار دادن بر روی مواضع پوستی به خوبی ماساژ بدهند تا به مرور زمان در پوست جذب شود. سپس موضع را با یک کلینکس به آرامی پاک کنند

درمان مشکلات پوستی

تاثیر شگفت انگیز گلاب روی پوست باعث شده است تا دانشمندان و پزشکان به صورت تخصصی روی اثرات گلاب بر پوست صورت و بدن تحقیقاتی را انجام بدهند. به عنوان مثال اثر مرطوب کنندگی و پاک کنندگی گلاب مورد بررسی واقع شده است و از ترکیبات مختلفی بعلاوه گلاب در این امر استفاده شده است.

مثلا مرطوب کردن پوست و ایجاد لطافت بیشتر، یک قاشق غذاخوری از روغن نارگیل سرد شده، گلیسیرین و یک قاشق غذاخوری گلاب درجه یک را با یکدیگر ترکیب می کنیم و حسابی تکان می دهیم تا یکنواخت بشود. حال آن را می جوشانیم و به مدت کوتاهی (حدود ۳ دقیقه) روی پوست قرار می دهیم و سپس با آب ولرم شست و شو می دهیم.

برای پاک کردن لک ها و اثر جوش های صورت گلاب خالص و درجه یک را درون یک شیشه اسپری ریخته و به آرامی روی صورت خودتان و موضع مشخصی اسپری کنید. بعد از گذشت ۳۰ثانیه به آرامی آن را با دستمال کاغذی پاک کنید. این کار را به مدت یک هفته و در هرروز چند نوبت انجام بدهید تا اثرات آن را به شخصه مشاهده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گلاب و عرقیات به صورت عمده

لیست قیمت فروش گلاب و عرقیات به صورت عمده در سایت های فروش این محصولات موجود بوده است و مصرف کنندگان در صورت مایل بودن می توانند به این مراکز مراجعه کرده و این

پاسخی بگذارید